Domki w Zaciszu Solina

Data dodania: 31-08-2018

Wyświetleń: 318 (unikalne: 147)


***Domki w Zaciszu***

 

Do naszego gospodarstwa zapraszamy gości na letni wypoczynek w spokojnym miejscu otoczonym piękną zielenią.
    

Do granicy z Soliną dzieli nas zaledwie 20 metrów i często od nas jest bliżej do jeziora solińskiego niż od innych gospodarstw agroturystycznych i domków do wynajęcia położonych w Solinie (Solina jest to miejscowość bardzo rozległa) a od nas to zaledwie 15-20 min. drogi piechotą do jeziora solińskiego, tamy i atrakcji w Solinie. Zazwyczaj goście nas odwiedzający są zadowoleni z położenia naszego gospodarstwa. 

Nasze gospodarstwo nie jest usytuowane bezpośrednio przy głównej drodze więc goście mogą się cieszyć ciszą.

***Nasza oferta***

Drewniane dwukondygnacyjne domki 2 - 6 osobowe. Na parterze: salon połączony z jadalnią i kuchnią z pełnym wyposażeniem;(lodówka, kuchenka gazowa, komplet naczyń i garnków) oraz łazienka z kabiną natryskową. Na piętrze 2 sypialnie.

***Na terenie gospodarstwa***

-  bezpieczny parking,
-  huśtawki, piaskownica, siatka do gry w siatkówkę,
-  grille do dyspozycji gości,
-  altanka,
-  ławki ze stolikami i parasolami słonecznymi,
-  po 2 leżaki przy każdym domku.


***Atrakcje w pobliżu naszego gospodarstwa****

-  rejsy statkiem i statkami spacerowymi po jeziorze solińskim,
-  kąpiel w jeziorze solińskim,
-  możliwość skorzystania z jednodniowej wycieczki do Lwowa, Słowacji lub Węgier (Do Lwowa potrzebne paszporty),
-  kryty oraz odkryty basen w Lesku ze zjeżdzalnią i innymi atrakcjami.(sauna, jacuzzi, basen z podgrzewaną wodą (przyjazny dla małych dzieci) z rzeką wodną i masażem,.
-  basen kryty w Ustrzykach Dolnych,
-  zwiedzanie wnętrza zapory solińskiej,
-  największa bieszczadzka tyrolka w Solinie, długość zjazdu 630 metrów w obydwie strony, wysokość zjazdu 20-25m nad taflą jeziora solińskiego.
-  zwiedzanie pętli bieszczadzkiej oraz wędrówki szlakami górskimi (Tarnica, Halicz, Połonina Wetlińska i Caryńska).
-  grzybobranie, spacery po lesie,
-  zwiedzanie skansenu w Sanoku z budownictwem ludowym,
-  loty szybowcem,
-  bieszczadzka kolejka wąskotorowa (ciuchcia) w Cisnej.
-  Myczkowce – tutaj możesz pojeździć konno lub pouczyć się w szkółce jeździeckiej. Możesz też zwiedzić piękny Ogród Biblijny, makiety (miniatury) kościołów, najstarszych cerkwi i świątyń oraz mini zoo,
-  przejażdzki rowerowe po okolicy,
-  zamek królewski w Sanoku,
-  miód z własnej pasieki,
-  bieszczadzkie drezyny rowerowe


***Cennik noclegów***

Za wypoczynek u nas zapewniamy atrakcyjne ceny w początkowym okresie wakacyjnym .

W związku z ustaleniem ceny prosimy o kontakt telefoniczny na podany niżej nr. tel. Cena za pobyt ustalana jest indywidualnie w zależności od okresu rezerwacji i ilości osób.

 

WAŻNE: Ze wzglądu na nasze i państwa bezpieczeństwo obowiązuje zakaz palenia (papierosów i świeczek) w drewnianych domkach (również w ŁAZIENKACH). Popielniczka znajduje się przy każdym domku na zewnątrz.
 

Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie.
Prosimy o dokonanie zapłaty za pobyt w dniu przyjazdu w przypadku skrócenia pobytu nie obniżamy cen za niewykorzystany okres.
Doba noclegowa trwa od godz. 13:00 do 10:00 dnia następnego.


***Regulamin***

Jeżeli zarezerwujesz nocleg w naszych domkach PROSIMY UWAŻNIE ZAPOZNAĆ SIĘ ZE WSZYSTKIMI PONIŻSZYMI INFORMACJAMI I REGULAMINEM JAKI OBOWIĄZUJE NA TERENIE NASZEGO GOSPODARSTWA I W DOMKACH.


* W dniu przyjazdu osoba, która dokonała rezerwacji będzie zobowiązana okazać dokument tożsamości ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport lub dowód osobisty). Oraz wypełnić kartę zameldowania czyli wyszczególnić wszystkie osoby przebywające w domku (dorośli, dzieci). Lista do wypełnienia wraz z regulaminem z którym pilnie proszę się zapoznać jest zostawiona w domku w widocznym miejscu (stół lub lada).

* Uregulowanie zapłaty za całość pobytu odbywa się w dniu przyjazdu w chwili zameldowania.

* W domku wczasowym i na terenie naszego gospodarstwa mogą przebywać tylko osoby zameldowane i zostawać na noc. Pilnie prosimy poinformować o osobach odwiedzających jeżeli zaistnieje taka okoliczność. Jest to jeden z warunków bezpieczeństwa.

* Darmowe WIFI w naszych domkach jakie oferujemy, może być utrudnione ze względu na warunki pogodowe (częste burze). Jest to poza naszą kontrolą. WIFI może być narażone na przesilenie ze względu na liczbę korzystających osób.

* Pamiętaj aby zabrać ze sobą ręczniki. Pościel zapewniamy.

* Prosimy niezwłocznie poinformować nas o wszelkich uszkodzeniach i usterkach wynajmowanego domku, abyśmy mogli szybko je naprawić lub wymienić uszkodzoną rzecz.

* Prosimy o sprawdzenie ekwipunku po przybyciu(wyposażenie kuchenne, komplet pościeli poduszek, kołder).Za brakujące rzeczy w domku może zostać naliczona opłata i wszelkie uszkodzenia które wynikną z winny gości w nim zameldowanych.

* W przypadku wynajęcia dwóch domków przez osoby znające się proszę nie przenosić z jednego domku do drugiego wyposażenia kuchennego (łyżki, widelce) i innych rzeczy. Po wymeldowaniu stan wyposażenia będzie sprawdzany. 

* PILNE; Prosimy nie pozostawiać włączonego światła przez całą noc na zewnątrz w domku. Prosimy wyłączać światło przed pójściem spać. W razie zostawiania zaświeconego światła na zewnątrz przez całą noc zostanie zwrócona uwaga. Są to wymogi bezpieczeństwa ze względu na drewnianą konstrukcje domku.

* Prosimy nie zachęcajcie lokalnych kotów, aby przychodzili do naszych domków przez karmienie ich.

* Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00 rano.

* Prosimy o uszanowanie waszych sąsiadów i prosimy abyście nie grali głośnej muzyki ani nie hałasowali poza domkiem po godzinie 22;00.

* ŚCIŚLE ZABRONIONE JEST PALENIE PAPIEROSÓW W NASZYCH DOMKACH, ŚWIECZEK I INNYCH KADZIDEŁ ZAPACHOWYCH. DOZWOLONE JEST PALENIE NA ZEWNĄTRZ. POPIELNICZKA ZNAJDUJE SIĘVNA TARASIE DOMKU ORAZ METALOWE WIADERKO DO KTÓREGO NALEŻY WSYPYWAĆ NADMIAR ODPADÓW PO PAPIEROSACH. Odpady po papierosach proszę nie wysypywać do koszy w domkach tylko pozostawiać je w metalowych wiaderkach na zewnątrz. Będą one regularnie usuwane przez osobę odpowiedzialną za czystość.

* Zameldowanie odbywa się nie wcześniej niż po godzinie 13:00 a wymeldowanie odbywa się nie później niż do godziny 10:00.

* Prosimy nie parkować samochodów na trawie przed domkami. Do każdego domku jest przydzielony parking za domkiem. Informacja o nr. domku zostanie udzielona przed przyjazdem lub w chwili przyjazdu. Prosimy zachowaj ostrożność przy parkowaniu. Jeżeli przyjeżdżasz późnym wieczorem, pamiętaj o waszych sąsiadach i prosimy o obniżenie poziomu hałasu.

* STANOWCZO OBOWIĄZUJE ZAKAZ ROZPALANIA I PALENIE GRILLI NA DREWNIAMYM TARASIE DOMKU ORAZ BEZPOŚREDNIO PRZY ŚCIANACH DOMKU. Proszę zachować bezpieczną odległość rozpalonych grilli od drewnianych domków - około 3 metrów. Wypalony węgiel proszę zostawić w grillu. Zostanie on usunięty następnego dnia przez osobę odpowiedzialną za czystość. Prosimy nie wnosić grilla z gorącym węglem do altanki, możesz to zrobić następnego dnia gdy węgiel będzie już wypalony. Gorącego grilla pozostaw w miejscu palenia aż do wystygnięcia. Grille z których możesz korzystać są w altance. Altanka jest obiektem udostępnionym dla naszych gości. Goście mogą korzystać z kominka w altance. Można poprosić właściciela o rozpalenie w nim lub zrobić to samemu. Drzewo udostępnione dla gości jest umiejscowione pod kominkiem.

* Zielone kosze na śmieci są umiejscowione przy bramie wjazdowej do domków do których prosimy wyrzucać wszelkie odpady i śmieci z domku.

* PROSZĘ O ZAMYKANIE LUB ZOSTAWIANIE OKIEN UCHYLONYCH NA KLAMRZE (ZABEZPIECZAJĄCEJ) PRZED OPUSZCZANIEM DOMKU ZE WZGLĘDU NA CZĘSTE BURZE I SILNY PORYWCZY WIATR. Nie zostawiaj okien otwartych bez zabezpieczenia ich. Nagły silny wiatr i burze mogą być przyczyną szkód w domku (m.in. zalanie gniazdek elektrycznych przez deszcz i podłóg w sypialniach).

* Rodzice są w pełni odpowiedzialni za własne dzieci na terenie naszego gospodarstwa i sprawowanie nad nimi opieki. Prosimy nie pozostawianie małych dzieci bez opieki i nadzoru osoby dorosłej.

* Osoby agresywne lub awanturujące się mogą zostać poproszeni o opuszczenie naszego obiektu bez zwrotu pieniędzy.

* Za skrócenie pobytu nie zwracamy pieniędzy.

****** NUMER KONTAKTOWY ******
******* 724 703 150 Agata Nowak*******

 

 • Altana
 • Boisko do siatkówki
 • Dostęp do kuchni
 • Dostęp do lodówki
 • Grill
 • Grzybobranie
 • Huśtawka
 • Internet WiFi
 • Kabina prysznicowa
 • Kuchenka mikrofalowa
 • Miejsce dla palących
 • Miejsce na ognisko
 • Naczynia
 • Ogród
 • Piaskownica
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Pokoje z własnymi łazienkami
 • Sprzęt plażowy
 • Taras
 • Wędkowanie
Domki140.00 zł - 140.00 zł


Agroturystyka | Wieś

Podkarpackie

Adres: Łobozew Dolny 2c k. Soliny, 38 - 700 Solina
Tel. kom.: 695 719 144, 724 703 150

kontakt@sejour.pl

Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu Solina Domki w Zaciszu SolinaFormularz kontaktowy


captchaDodaj bezpłatną ofertę do naszej wyszukiwarki firm, towarów i usług

Toruniak.pl | Bydgoszczak.pl | Szczeciniak.pl | Poznaniak.pl
Back to top